مشاوره مهاجرت به کانادا

 • تصویر کاربر AMIR دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۰۲ مشاهده پرسش
  چرا هزینه های شما از سایر دفاتر بالاتر است؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸( ۳ سال پیش)

   دفاتری وجود دارند که هزینه ی کمتری نسبت به دفتر ما استرداد می کنند. در واقع کار وکالت مانند کار پزشکی چون کاری تخصصی است به میزان تخصص آن فرد یا گروه بستگی دارد . برای مثال ممکن است هزینه ی یک عمل جراحی نزد یک پزشک یک میلیون تومان باشد و پزشک دیگر ۱۰ میلیون تومان دریافت کند . این به میزان مهارت و تخصص پزشک بستگی دارد.
   امروزه در ایران اژانس های هواپیمایی این کار را انجام می دهند و به دلیل عدم تخصص این افراد ، کمترین قیمت را پیشنهاد میکنند و نتیجه ی کار برایشان مهم نیست . این درحالیست که نتیجه ی کار ما برایمان اهمیت بالایی داشته و فقط پرونده هایی را قبول می کنیم که بتوانیم به درستی از عهده ی آن بر بیاییم و ۹۵ درصد به بالا احتمال موفقیت در آن را داشته باشیم . ما پرونده هایی که احتمال قبولی آن ۶۰ تا ۷۰ درصد بوده را قبول نمی کنیم. پرونده های ما زیر نظر متخصصان بررسی می شوند و انرژی بالایی رو آن پرونده گذاشته می شود تا پرونده به سر انجام برسد . پس این روند هزینه ی کار را بالاتر می برد.
   در کل انتخاب یک دفتر بر مبنای مبلغ اشتباه است و باید مبنا را بر تخصص گذاشت.

 • تصویر کاربر شیما دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۰۵ مشاهده پرسش
  هزینه زندگی معمولی در کانادا ماهیانه چقدر است؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش)

   وزنه ی زندگی بستگی به تعداد افراد خانواده دارد. برای اجاره ی خانه در تورنتو به طور متوسط ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کانادا در نظر گرفته می شود . هزینه ی خورد و خوراک و وسایل نقلیه عمومی و ... نیز به طور متوسط بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار می باشد . البته این هزینه نسبت به تعداد افراد در خانواده و ... متفاوت است.

 • تصویر کاربر امیر دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۸۸ مشاهده پرسش
  فرزندان تا چه سنی می توانند تحت پوشش والدین اقدام نمایند؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش)

   فرزندان تا ۱۸ سالگی که هنوز به مدرسه می روند و دیپلم نگرفته اند و حضانت آن ها به عهده ی فردی دیگر است می توانند اقدام کنند. پس اگر برای این کودکان اقدام کنیم برای والدین نیز به تبع فرزندان ویزا صادر می شود تا مسئول حضانت ان فرزندان باشند. البته می شود فرد دیگری در کانادا یا موسسه هایی در کانادا حضانت آن کودک را به عهده بگیرد.

 • تصویر کاربر احمد دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۸۳ مشاهده پرسش
  دفتر برای پیدا کردن خانه و کسب و کار در کانادا کمک و یا حمایت می کند؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش)

   با آمدن کارت اقامت بعد از اینکه فرد وارد کشور کانادا شد و کارت اقامت به ادرسی که معرفی میکنند رسید ، کار دفتر ما با فرد تمام می شود. ولی این به عنوان اینکه موکلین دفتر ما بودند ما تمام اطلاعاتی که افراد برای اجاره کردن کار پیدا کردن و اطلاع حساب های بانکی را در اختیارشان می گذاریم . ولی وظیفه و حمایت خیلی جدی برای پیدا کردن کار و ... انجام نمی شود . البته سازمان هایی هستند که به مستقر شدن فرد کمک می کند. مانند univercity settelment اطلاعات و کلاس های رایگان(زبان ، شغل یابی، نحوه گرفتن وام و ..) را در اختیار افراد قرار می دهند.

 • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۱۳ مشاهده پرسش
  فاصله زمانی بین انگشت نگاری تا جواب ویزا چند روز است؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷( ۴ سال پیش)

   تایم مشخص و قطعی ندارد و شده زیر یک ماه هم بیاید جواب ویزا بعد از انگشت گذاری و سابمیت شدن . در بعضی موارد هم شده که بعد از چند ماه هنوز نیامده . پس صد در صد نمیشود پاسخ داد.

درحال دریافت اطلاعات

دفتر وکالت دکتر مرجان آتشی گلستان | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا