مشاوره مهاجرت به کانادا

ویزای توریستی - پرسش ۱۵۳۳

 • تصویر کاربر شیما شنبه ۸ خرداد ۰( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۴۲ اخذ ویزا
  باسلام. همسرم۴۰ساله و خودم ۳۳ساله ویک پسر ۳ ساله هستیم و همسرم۱۸ سال سابقه بیمه و سند ملک حدودا ۶ میلیارد و گردش حساب معمولی رو به خوبی داره ولی تحصیلات دیپلم و فوق دیپلم هستیم.چند درصد امکان داره یزای توریستی بهمون بدن ؟ سپاس فراوان
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۸ خرداد ۰( ۱ سال پیش)

   سلام. در حال حاضر و به دلیل محدودیت های مرزی ناشی از ویروس کرونا، فقط افراد دارای اقامت دائم کانادا و خانواده آن ها، شهروندان کانادا و خانواده آن ها، برخی از نیرو های کار و برخی دانشجویان بین المللی مجوز ورود به کانادا دارند. با وجود این شرایط، اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا توصیه نمی شود چون توجیهی برای ورود به کانادا با توجه به محدودیت های مرزی وجود ندارد. بهتر است تا بعد از رفع محدودیت ها برای اخذ ویزای توریستی اقدام کنید. اگر تمایل به بررسی شرایط خود برای دریافت اقامت دائم کانادا دارید، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

دفتر وکالت دکتر مرجان آتشی گلستان | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا