مهاجرت به کانادا از طریق کار ۲۰۲۲

مهاجرت به کانادا از طریق کار، امروزه یکی از بهترین موقعیت ها برای مهاجران را ایجاد کرده است. کانادا دومین کشور پهناور دنیاست، ولی تراکم جمعیتی پایین و اقتصاد رو به رشد آن موجب ایجاد فرصت های شغلی بیشتر از نیروی کار داخلی آن شده است.


دولت کانادا برای مهاجرت به کانادا از طریق کار سر فصل ها و برنامه های مختلفی را طراحی و اجرایی کرده که در مطلب پیشرو ما سعی میکنیم تمامی این برنامه ها را به دقت برای شما عزیزان پوشش دهیم.

پیش از تصمیم به مهاجرت به کانادا شما باید بدانید که کدام شیوه مهاجرت برای شما بهتر است، چه مدارکی برای مهاجرت کاری نیاز دارید و هزینه های شما در پروسه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

روش های مهاجرت به کانادا از طریق کار

به طور کلی شما در برنامه های زیر می توانید در کانادا شاغل شوید و در موسسات و کمپانی های کانادا استخدام شوید.

ویزای کار موقت کانادا

ویزای کار موقت کانادا تحت برنامه نیروی کار خارجی Temporary Foreign Worker Program (که خود شامل ۴ دسته اصلی می شود).

اکسپرس انتری

اکسپرس انتری Express Entry (برای استخدام در کمپانی های کانادایی برای مهندسان و مدیران و به طور کلی افراد متخصص)

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت از طریق خود اشتغالی

این نوع مهاجرت برای افرادی که فعالیت های فرهنگی دارند بسیار مناسب است بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان از طریق خود اشتغالی به کانادا مهاجرت می کنند.

مهاجرت از طریق کار آفرینی

یکی از روش های مهاجرت استانی می باشد که در این رووش فرد تعهد می دهد که با سرمایه خود کسب و کاری در یکی از استان های کانادا راه اندازی کند.

مهاجرت از طریق منتخبین منطقه ای pnp

مناسب کسانی که به سبب تجربه کاری، تحصیلات یا تخصص خود، امکان تاثیر مثبت در سیستم اقتصادی یک منطقه از کانادا را داشته باشند

مهاجرت کاری به ایالت کبک

( ایالت کبک قوانین جداگانه و متفاوتی نسبت به دولت فدرال برای پذیرش نیروی کار در غالب های مختلف دارد)


شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار

برای واجد شرایط شدن جهت برنامه ویزای مهاجرت به کانادا از طریق کار ، تحت ورودی اکسپرس، شما طبق عوامل زیر ارزیابی خواهید شد:

 • مهارت شما در زبان انگلیسی و/یا فرانسوی (کانادا دو زبان رسمی دارد)
 • تحصیلات شما
 • مهارت کاری شما
 • سن شما
 • آیا این که پیشنهاد شغلی معتبری داشته باشید
 • سازگاری شما (این که چه مقدار خوب بتوانید در کانادا مستقر شوید)

   

شرایط دریافت ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا یا ورک پرمیت کانادا Canada Work Permit، مجوزی از دولت کاناداست که به شما اجازه کار و اشتغال در کانادا را می دهد.

برای واجد شرایط بودن جهت ویزای مهاجرتی کانادا برای اقامت دائم به عنوان یک متقاضی کار برنامه مهاجرت کاری فدرال، شما باید:

  • دارای حداقل یک سال کامل تجربه کاری (یا معادل آن) بدون وقفه در ده سال گذشته در یک مهارت شغلی مورد نیاز کانادا  باشید.
  • بر اساس معیار های ارزیابی بازار کار استخدام شده باشید.
  • دو سال تحصیل در مقطع دکترا PhD در کانادا را تکمیل کرده باشید و یا از یک موسسه وابسته به کانادا مدرک اخذ کرده باشید.
  • مدرک زبان معتبر در یکی از زبان های انگلیسی و فرانسوی داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی


هزینه مهاجرت کاری به کانادا

این هزینه ها شامل هزینه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی یا مهاجرت بیزینسی به کبک و ویزای استارت آپ است. در ادامه جزئیات مربوط به این هزینه را با هم بررسی می کنیم:

انواع هزینه هاهزینه به دلار

هزینه اخذ ویزای کانادا از طریق کار و درخواست اقامت دائم

هزینه پردازش (۱۵۷۵ دلار) و حق اقامت دائم (۵۰۰ دلار)

۲۰۷۵

هزینه مربوط به تقاضای ویزا کانادا از طریق کار و  بدون درخواست اقامت دائم

۱۵۷۵

هزینه ثبت تقاضای همسر و یا شریک زندگی

هزینه پردازش (۸۲۵ دلار) و حق اقامت دائم (۵۰۰ دلار)

۱۳۲۵
هزینه تقاضا ویزا برای همسر یا شریک حقوقی فرد بدون درخواست اقامت دائم۸۲۵
هزینه ثبت تقاضا ویزا  کودک تحت کفالت – به ازای هر فرزند۲۲۵

📌مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

امروزه یکی از محبوب ترین و کارآمد ترین شیوه های مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت به عنوان نیروی کار خبره یا همان مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری می باشد. این برنامه برای نیرو های ماهر و با سابقه ای است که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را دارند. از آن جایی که برنامه مهاجرت کاری فدرال اکسپرس از ۱ ژانویه ۲۰۱۹ لغو خواهد شد، برنامه های مهاجرت کاری فدرال  و همچنین اکسپرس اینتری ملی، جایگزین آن شده و می تواند فرصت مناسبی برای اشتغال و اقامت شما باشد.

به عنوان بخشی از مزایای طرح ویزای اکسپرس اینتری Express Entry، این است که اگر درخواست ویزای کار شما مورد قبول بگیرد، می توانید برای اقامت دائم Permanent Residency هم درخواست خود را ارائه کنید.


قوانین مهاجرت کاری به کانادا از طریق اکسپرس انتری

ویزای کار کانادا  برای افرادی که دارای مدارک تحصیلی، مهارت یا تجربه ای مناسب برای پر کردن کمبود مهارتی کانادا داشته باشند، طراحی شده است. متقاضیان ویزای مهاجرت به کانادا از طریق کار باید اثبات کنند که واجد حداقل شرایط ویزا هستند. این شامل داشتن تجربه ی کار در مدیریت، مهارت یا حرفه نیمه مهارتی و رعایت علامت گذاری در سیستم امتیاز بندی کانادا است.

موفقیت متقاضیان در کسب ویزای کاری کانادا می تواند اقامت دائمی کانادا را برای ایشان ارمغان  آورد، اقامت دائم کانادا، یعنی شما اجازه زندگی، رفت و آمد، تحصیل و کسب درآمد را با چند محدودیت کوچک، در این کشور خواهید داشت . ساکنان دائمی کانادا ممکن است همچنین واجد شرایط شهروندی کانادا شوند.

بیشتر بخوانید

۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری، نحوه محاسبه امتیاز و راهنمای گرفتن پیشنهاد کاری واقعی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری


📌ویزای کار موقت کانادا

ویزای کار کانادا تحت برنامه کارگران خارجی موقت Temporary Foreign Worker Program : TFWP توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا Immigration, Refugees and Citizenship Canada : IRCC صادر می گردد. این برنامه به کارفرمایان کانادایی اجازه می دهد تا بتوانند از نیروی کار خارجی برای تامین کمبود های بازار کار بهره ببرند.

ویزای کاری کانادا شامل چه شغل هایی می شود؟

ویزای کار کانادا از طریق TWFP شامل چهار شاخه اصلی می شود :

 • نیروی کار خبره : یا همان اکسپرس انتری که در بخش قبل به آن پرداختیم.
 • کارگران ساده : کارگران با مهارت ها و تخصص های کمتر و ساده تر
 • برنامه جذب کشاورزان فصلی  : کانادا در فصل های مختلف برای اهداف زراعتی، کشاورزان فصلی جذب می کند.
 • برنامه پرستاران خانگی کانادا  : کانادا برای مراقبت از بیماران و سالمندان در خانه اقدام به جذب مددکاران و پرستاران مجرب می کند.

کارگران ساده Low-skilled workers

یکی از برنامه های پذیرش کارجویان در کانادا، جذب کارگران ساده و استفاده از آنها در صنایع و کسب و کارهای کشور است. تکنسین ها و استادکاران هدف اصلی در این برنامه مهاجرت کاری به کانادا هستند. این مشاغل معمولا مشاغل سطح پایین بوده و معمولا اجازه برای این گونه کارها درکنار ویزای دیگر مانند تحصیل به دست می آید.

مهاجرت کاری به کانادا

📌 مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

برنامه افراد خود اشتغال کانادا کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند. فرد متقاضی خوداشتغالی باید از جدول امتیازات مهاجرت به کانادا  حداقل ۳۵ عدد از ۱۰۰ امتیاز را بدست آورد.


📌 مهاجرت به کانادا از کارآفرینی و استارت آپ

در این روش شخصی که قصد مهاجرت دارد باید بتواند کسب و کاری راه اندازی کند و هزینه راه اندازی این کسب و کار را خودش تامین کند. در این برنامه شما باید بتوانید حداقل یک فرصت شغلی دیگر غیر از خود و خانواده خود ایجاد کنید، هدف اصلی این برنامه رشد دادن استارت آپ ها و بها دادن و خلق موقعیت برای ایده های نو و کسب و کار های نوین است. یکی از بهترین زمینه ها برای این نوع مهاجرت، ایجاد یک استارت آپ در حوزه IT است.

البته قوانین تسهیل کننده و طرح های حمایتی فراوانی می توانند از هزینه های شما برای شروع کسب وکار تان کمک قابل توجهی باشند. به همین دلیل امروزه کانادا را بهشت استارت آپ ها می نامند.

حتما بخوانید
اگر می خواهید با روش های سرمایه گذاری از طریق استارت آپ ها در کانادا آشنا شوید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.
سرمایه گذاری در کانادا

اقامت دائمی کانادا برای کارگران دارای تخصص

برای کارگران دارای مهارت و متخصصین آسان است که در کشور مورد انتخابشان اقامت دائمی بگیرند، زیرا تحصیلات و تجربه کاریشان به پیدا کردن کار به آن ها کمک خواهد کرد. بسیاری از افراد هر ساله در کانادا بازنشسته میشوند، یعنی نیاز به نیروی انسانی ماهر هر روز درحال افزایش است. یک دنیای کاملا تازه منتظر کارگران دارای مهارت و متخصصین جویای کار در کانادا هستند. کانادا سرزمین فرصت های بزرگ است. کشوری پهناور و سخاوتمند، که خانه ای برای افراد با فرهنگ های گوناگون از سراسر دنیا میباشد.

با گوناگونی فرهنگی و محیطی اش شناخته میشود، کانادا جایی است که قلب در آرامش است. کانادا دارای یکی از پویاترین اقتصادها در جهان بوده و بخش اشتغال آن دارای رونق زیادی است. این باعث میشود که این کشور یکی از مطلوب ترین مقصدها برای کارگران دارای مهارت و متخصصین باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق کار2018

کانادا در تلاش است که در یک دورنمای بلند مدت، از جوانان، کارآفرینان، تحصیل کرده ها و کارگران دارای مهارت و متخصصین ، در رشد و شکوفایی اقتصادی خود بهره بگیرد. این بهترین فرصت است که با وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید و در مهاجرت کاری کانادا موفق شوید. با توجه به اقتصاد دانش بنیان، کشور به دنبال افراد شاغل حرفه ای، کسی که بتواند با نیاز های بازار کار که متغیر است به سرعت خود را منطبق کند.

ویزای مهارت کاری کانادا یک پاداش تغییر دهنده برای تمام کارگران ماهر و متخصصین است که به دنبال زندگی در کشوری پیشرفته هستند.

✅ چشم انداز کار در کانادا

اداره مهاجرت کانادا بارها اصطلاحات را معرفی میکند تا به راحت تر کردن فرآیند و شفاف سازی برای مردم کمک کند. تمرکز به انتخاب کارگران دارای مهارت و متخصصان که دارای مهارت های انعطاف پذیر و قابل کنترل باشند تغییر یافته است، زیرا این ها برای موفقیت در اقتصاد اشباع شده کانادا ضروری هستند. یک فرم ثابت برای موفقیت در کانادا روی تجربه کاری، مهارت زبان انگلیسی و دیگر مهارت های مرتبط بنا شده است. نرخ بیکاری در کانادا پایین است. برای گرفتن کار در اینجا، کانادا برنامه ورود سریع و PNP مرتبط با ورودی اکسپرس در انتاریو، نوا اسکوشیا، ساسکاتچوان و نیو برانزویک را ارائه می دهد.

همچنین این کشور برنامه مهاجرت کاری فدرال کارگران و برنامه های نامزدی استانی را در ایالت های آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک ، ساسکاتچوان و نواحی تابعه کانادا ارائه می دهد. گرفتن کار برای کسانی که ملزومات سیستم رتبه بندی جامع را داشته باشند بسیار آسان تر است.

حتما بخوانید

چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟ بهترین روش مهاجرت به کانادا چیست؟ برای  آشنایی با ۸ روش تضمینی مهاجرت به کانادا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مهاجرت به کانادا

رشته های محبوب کاری در کانادا

مهندسی (عمران، مکانیک، نرم افزاز و نفت)، کارشناسان؛ معلمان، استادان دانشگاه و ادبیات دان ها، پرستار ها، کارشناس مراقبت های بهداشتی، مهندس  IT، فروشندگان و بازاریابان، حساب دارها، مدیران بیمه، تجار ، پرستاران بسیاری از شغل های دیگر با تقاضای بالا در کانادا مواجه است. امروزه تعداد افراد سالمند کانادا از جوانان این کشور بیشتر است به همین جهت نیاز شدیدی به پرستارانی با تجربه بالا دارد بر همین اساس مقاله ای با عنوان مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی برای  شما آماده کرده ایم.

مهاجرت به کانادا برای افرادی که دارای مهارت های خوبی باشند به خوبی در دسترس است. در این کشور ترقی خواه این افراد میتوانند سطح زندگی خود را افزایش دهند.

✔️ بیان علاقه

اگر شما معیارهای بالا را تحت برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کار برآورده سازید، باید شما ابتدا برای ابراز علاقه به مهاجرت به کانادا و ساخت یک نمایه انلاین برای آن تلاش کنید. شما باید در مورد سن، تجربه کاری، مهارت ها، توانایی زبان، تحصیلات، مدارک تحصیلی و سایر اطلاعات شخصی خود که مورد نیاز هستند اطلاعاتی ارائه دهید.

هنگامی که مدرک شما توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) تایید شد، شما در یک مجموعه ای از متقاضیان قرار می گیرید که براساس سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی خواهید شد.

✔️ بهبود رتبه شما در سیستم رتبه بندی جامع

متقاضیانی که بالاترین رتبه را کسب کنند، دعوت نامه ای برای اقامت در کانادا دریافت خواهند کرد، در طول این زمان دولت کانادا به طور منظم، لیست ذخیره را هم بررسی کرده و در صورت اخذ امتیازات لازم از متقاضیان آن لیست هم استفاده میکند.

از این رو، هر میزان بتوانید امتیازات کسب شده خود را در طول زمان اقامت موقت افزایش دهید، رتبه شما بهتر خواهد شد و شانس دریافت دعوت نامه برای اقامت دائمی کانادا شما افزایش خواهد یافت.

سیستم امتیاز دهی مهاجرت کانادا

در سیستم جامع امتیاز دهی کانادا (CRS) شش فاکتور مهم وجود دارند که می توانند در نمره متقاضیان برای دریافت انواع ویزای کانادا تاثیرگذار باشند. برای آشنایی با سیستم امتیازدهی جامع مهاجرین کانادا و بررسی وضعیت امتیازی خود مقاله زیر را بخوانید.

امتیاز مهاجرت به کانادا

✔️ دعوت نامه کاری کانادا

دعوت نامه برای متقاضیانی که درخواست آن ها برای مهاجرت به کانادا توسط IRCC از طریق سیستم انتخابی اکسپرس پذیرفته شده است. به محض این که شما دعوت نامه دریافت کردید، ۶۰ روز زمان دارید تا یک فرم درخواست کامل و دقیق را به همراه تمام مدارک مورد نیاز ارسال کنید.

ارسال یک درخواست کامل به عنوان پذیرش دعوت نامه ی ارسال شده توسط IRCC درنظر گرفته خواهد شد. هنگامی که تمام سند ها تکمیل و آپلو میشوند، شما تاییدیه ی دریافت AOR صادر شده توسط IRCC را دریافت خواهید کرد که بعد از آن درخواست شما بررسی شده و شرایط شما را برای برنامه تعیین خواهد کرد.

✔️ معاینه های پزشکی و بررسی های امنیتی

معاینات پزشکی برای ویزای کانادا برای تمام متقاضیان اجباری است. این معیانه شامل معاینه جسمانی استاندارد، آزمایش خون، آزمایش ادرار و عکس اشعه ی ایکس است. این ها برای بررسی هر گونه بیماری در متقاضیان که ممکن است باعث ایجاد خطری در شهروندان کانادایی شود انجام میشوند.

مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت به کانادا

دکتر مرجان آتشی گلستان وکیل مهاجرت به کانادا

دفتر وکالت دکتر مرجان آتشی گلستان | مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کانادا | اخذ پاسپورت کانادا

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید.مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است.  لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۳۰ فروردین ۱( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام من خانم ۲۵ ساله هستم که تازه از افغانستان به ایران آمده ام سه طفل کوچک دارم مدرک تحصیلی ام لسانس و رشته تحصیلی ام ادبیات آلمانی میباشد و یک سال هم در بخش تدریس زبان آلمانی فعالیت داشتم چطور میتوانم در خواست پناهندگی بدهم ممنون میشوم
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۳۰ فروردین ۱( 2 ماه پیش)

   پناهندگی فعالیت نداریم

 • تصویر کاربر محمود یکشنبه ۱۷ بهمن ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 23 مشاهده پرسش
  سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداری هستم(لیسانس).میخواستم بدونم اگر برم مدرک حسابداری فنی حرفه ای هم بگیرم امتیاز به حساب میاد برای مهاجرت یا خیر؟ و اینکه یه سوال دیگه هم داشتم،راسته که میگن مدرک فنی حرفه ای ایران برای کانادا معتبر نیست؟؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت یکشنبه ۱۷ بهمن ۰( 4 ماه پیش)

   مدارک دانشگاهی معتبر می باشد

 • تصویر کاربر سعید شنبه ۲ بهمن ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  سلام.من ۳۹ سالمه و ارشد الکترونیک دارم.تخصصم برنامه نویسی سیستم های plcصنعتی هست.۱۳ سال سابقه کار در زمینه رشته و تخصصم دارم و همسرم هم پرستار با ۷ سال سابقه کار هست.برای اخذ ویزای کار کانادا میتونم اقدام کنم و چقدر شانس دارم؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲ بهمن ۰( 5 ماه پیش)

   پرستار خانگی

 • تصویر کاربر حمید دوشنبه ۱۳ دی ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 43 مشاهده پرسش
  با سلام ...
  اینجانب اکنون سه سال است که در آلمان زندگی می کنم و آیدی کارت و پاسپورت آبی پناهندگی دارم . می خواهم بدانم آیا می توانم برای اخذ ویزای جستجوی کار و اقامت کانادا اقدام کنم ؟
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۳ دی ۰( 5 ماه پیش)

   خیر 

 • تصویر کاربر Ali شنبه ۱۱ دی ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من یه پسر خاله دارم تو ونکوور کانادا زندگی میکنه یه شرکت زده شهروند و اقامت دائم اونجارو هم داره از طریق دعوت نامه میشه که اونجا تو اون شرکت کار کرد بعد یه مدت اقامت بگیری خودمم مهندسی نرم افزار میخونم گفتم ببینم اگه راهش هس یه کمک کنید ممنون
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۱۱ دی ۰( 5 ماه پیش)

   از طریق ایشون میتونید جاب آفر بگیرید

 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۰ آذر ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 41 مشاهده پرسش
  سلام من یک ساده هستم مدرکم سیکله قبول میشه
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت شنبه ۲۰ آذر ۰( 6 ماه پیش)

   سلام خیر

 • تصویر کاربر سحر دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 92 مشاهده پرسش
  ۳۷ ساله لیسانس مدیریت بازرگانی با ۹ سال سابقه با بیمه ، متاهل ومدرک آیلتس ؛آیا امکان اقامت کاری کانادا وجود دارد.در صورت امکان داشتن به چه طریقی اقدام نمایم.سپاسگذارم.
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 سال پیش)

   سلام. در صورت تمایل به مشاوره رایگان، فرم ارزیابی مهاجرت را از طریق وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر امیر دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 84 مشاهده پرسش
  سلام من اصالتا افغانستانی هستم و پاسپورت دارم مکانیک هستم تو ایران جوشکاری آرگون هم بلدم میخواستم بدونم میتونم از طریق پناهندگی اقامت بگیرم؟ یا راهی دیگری هست ؟ سپاس
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 سال پیش)

   سلام. دفتر وکالت اَپلو خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد ولی برای بررسی شرایط خود برای سایر روش های مهاجرت به کانادا، فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم و مشاوره رایگان دریافت کنید.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر هژار پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 95 مشاهده پرسش
  میخواستم برای ویزای کار در حیطه آبزی پروری اقدام کنم. توی کار ده سال مشغول هستم و مهارت کامل دارم ، اما یک سال سابقه بیمه مربوط به پرورش ماهی دارم . مدارک فنی و حرفه ایی رو هم دارم.
  ۳۰ ساله _دیپلم
  خواستم شدنی بودن قضیه رو جویا بشم و اینکه چقدر هزینه برمیداره
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 1 سال پیش)

   سلام. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا و یا اخذ انواع ویزای کانادا فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

 • تصویر کاربر بهزاد سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 129 مشاهده پرسش
  بنده ۵۵ ساله و دارای ۳ فرزند ۲۹ ساله لیسانس گرافیک و طراحی و ۲۴ ساله لیسانس معماری و شهر سازی و ۱۹ ساله پیش دانشگاهی هستم ؛ خودم حدود ۴۰ سال در رشته فوتبال بعنوان بازیکن و مربی فعالیت میکنم و چندین مدرسه و اکادمیک فوتبال از سنین پایه در استان قزوین به تعلیم مشغول هستم و در زمینه مهارتهای اموزش و اهمیت ورزش در خانواده و علم تغذیه ورزشکاران و بدن سازی و .... تخصص دارم ؛ سوال : اگر بخواهم با فرزندانم به کشور کانادا مهاجرت کنیم بهترین و راحترین شیوه برای اقامت دائم کدام راه هست و مقدار سرمایه ای که باید داشته باشیم چقدر میباشد . با تشکر
  1. تصویر کاربر کارشناس مهاجرت سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 1 سال پیش)

   سلام. ابتدا فرم ارزیابی مهاجرت را از وبسایت پر کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان بصورت رایگان بررسی شود و سپس با شما تماس بگیریم و راهنمایی های لازم را ارائه دهیم.

   توجه داشته باشید که مقررات مهاجرت همواره در حال تغییر است. دفتر وکالت اَپلو هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و دقیق بودن مشاوره رایگان کارشناسان دفتر ندارد. لطفا جهت دریافت وقت مشاوره با وکلای دفتر، وقت قبلی بگیرید.

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر